Pozivi za organizaciju izvanučioničke nastave

Sukladno Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole, na našim web stranicama objavljujemo  pozive za organizaciju izvanučioničkih nastava planiranih školskim kurikulumom.

Ponuditelji su obvezni dostaviti ponude do roka naznačenog u obrascu, u zatvorenoj omotnici s naznakom “Javni poziv – ne otvaraj” i brojem ponude. Rezultati odabira ponude biti će objavljeni na mrežnim stranicama Škole.

Odluka o odabiru ponude za organizaciju i provedbu višednevne izvanučioničke nastave za učenike 7. razreda (Šibenik) Vijest ima dokument u privitku

Autor: Štefica Škara, 17. 1. 2020. 13:10

Na roditeljskom sastanku održanom dana 15. siječnja 2020. izabrana je ponuda putničke agencije za organizaciju i provođenje višednevne terenske nastave za 7. razrede.

Odabrane ponude za organizaciju izvanučionične nastave za 7. razrede

Autor: Nancy Vujanić, 10. 12. 2019. 13:35

9. prosinca 2019.  u 18 sati održan je sastanak Povjerenstva za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju višednevne izvanučionične nastave za učenike  sedmih razreda (Javni poziv 2/2019). Otvorili smo i razmotrili sve ponude koje su pristigle te je Povjerenstvo odabralo četiri ponude agencija - potencijalnih davatelja usluga za predstavljanje na roditeljskom sastanku sedmih razreda.

[više]

Odluka o poništenju javnog poziva za organizaciju i provedbu višednevne izvanučioničke nastave za učenike 4. razreda. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Nancy Vujanić, 28. 11. 2019. 17:38

Odluka se nalazi u privitku.

[više]

Poziv za organizaciju i provedbu višednevne izvanučioničke nastave za učenike 7. razreda (Šibenik) Vijest ima dokument u privitku

Autor: Nancy Vujanić, 18. 11. 2019. 14:32

Poštovani/e,

ovim putem Vas pozivamo na javni poziv za organizaciju i provedbu višednevne izvanučioničke nastave za učenike 7. razreda.

Uvjeti su propisani Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN br. 67/14. i 81/15.) i Zakona o pružanju usluga u turizmu ( NN br.130/17.).

Molimo Vas da na temelju priloženih obrazaca  dostavite vaše ponude.

Ponuditelj je obvezan dostaviti ponude do roka naznačenog u obrascu, u zatvorenoj omotnici s naznakom  „Javni poziv – ne otvaraj“ i brojem ponude.

U privitku se nalazi Poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave.

[više]

Poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave (Duga Uvala) Vijest ima dokument u privitku

Autor: Nancy Vujanić, 15. 11. 2019. 21:33

Poštovani/e,

ovim putem Vas pozivamo na javni poziv za organizaciju i provedbu višednevne izvanučioničke nastave za učenike 4. razreda.

Molimo Vas da na temelju priloženih obrazaca  dostavite vaše ponude.

U privitku se nalazi Poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave.

« Listopad 2020 »

CMS za škole logo
Osnovna škola Velika Mlaka / Brune Bušića 7, HR-10408 Velika Mlaka / os-velika-mlaka.skole.hr / ured@os-velika-mlaka.skole.hr