Izborna nastava

U našoj školi imamo tri izborna predmeta. To su njemački jezik, vjeronauk i informatika.

NJEMAČKI JEZIK

Na njemačkom učimo govoriti i pisati njemački jezik.Profesorica Ruža Bagarić je jako dobra.Dobivamo puno ocjena,ali ne pišemo puno ispita.Iz njemačkog imamo samo jednu profesoricu.Njemački jezik nije baš tako lagan za naučiti.Za njemački treba puno čitati i pisati.

VJERONAUK

Na vjeronauku učimo o kršćanima, o Isusu, o religijama i o vremenu prije i poslije Krista.Naša prorfesorica Katarina Klarić, kao i profesorica Renata Penić, jako je dobra.Ni na vjeronauku ne dobijamo puno ispita.Na početku i na kraju sata uvijek se pomolimo.Na vjeronauku  jako puno crtamo u bilježnice.Najčešće Isusa i apostole.

INFORMATIKA

Na informatici radimo na kompjuterima. Prvi sat se možemo igrati na internetu,a drugi sat učimo kako se nešto radi na kompjuterima.Pišemo najmanje dva-tri ispita u cijeloj školskoj godini.Najčešće na kompjuterima obrađujemo tekst.Profesorica Štefica Škara je jako dobra i zabavna.

Djeci je najdraža informatika zato što smiju ići na internet,ali i ostala dva predmeta      (njemački i vjeronauk) su zabavna.To su izborni predmeti u našoj školi.

Andrea Miloš i Dona Jelić, 5.b

PLAN IZBORNE NASTAVE