Osnovna škola Velika Mlaka

> Nastava  > Natjecanja
Natjecanja

Čestitamo svim učenicima na postignutom uspjehu, držimo palčeve onima koji će se tek odazvati na županijska natjecanja, a dakako posebno smo ponosni na učenike koji su pozvani na državna natjecanja – zasada su to Vanessa Caganić (njemački jezik), Šimun Imprić (matematika), Marin Gudelj (Mladi tehničari), Dora Vidaković (informatika) i Marija Klarić, Inon Međugorac i Ramona Jurilj (Čitanjem do zvijezda).  Držimo palčeve!

Školska godina 2016./2017.

Naši učenici osvojili srebrnu medalju na gradskom natjecanju u graničaru

Autor: Nancy Vujanić, 13. 3. 2020. 09:28

U četvrtak,  12. ožujka 2020. održano je prvo gradsko natjecanje u graničaru u Velikoj Gorici u OŠ Eugena Kvaternika. Na natjecanju je sudjelovalo pet ekipa, među kojima je bila i naša škola. Učenici četvrtih razreda osvojili su srebrnu medalju. Čestitamo!

[više]

Županijsko natjecanje iz informatike

Autor: Nancy Vujanić, 6. 3. 2020. 11:45

14. veljače 2020. održano je Županijsko natjecanje iz informatike u OŠ Stjepan Radić, Božjakovina, Dugo Selo. Učenici naše škole sudjelovali su u kategorijama: Razvoj softvera, Osnove informatika i Primjena algoritama.

U kategoriji Razvoj softvera sudjelovali su Ante Matković (7.c) i Toma Petrušić (8.a) i osvojili 1. mjesto.

U kategoriji Osnove informatike sudjelovali su Nina Juretić (7.b) i Klara Ladić (7.b) i osvojile 3. mjesto te Benjamin Čačić (7.b) koji je osvojio 6. mjesto.

U  kategoriji Primjena algoritma Ante Matković (7.c) - 2. mjesto i Toma Petrušić (8.a) - 1. mjesto. Učenike je pripremala Štefica Škara, učiteljica informatike.

Na državno natjecanje pozvani su učenici Ante Matković i Toma Petrušić iz kategorije Razvoj softvera te Ante Matković iz kategorije Primjena algoritama. Čestitamo učenicima i učiteljici!

[više]

Održano Hippo natjecanje iz engleskog jezika

Autor: Nancy Vujanić, 6. 3. 2020. 09:03

21. veljače 2020. u našoj školi održano je Hippo natjecanje iz engleskog jezika. Sudjelovali su učenici 2. i 3. razreda: Vid Orešković, Iva Pranjić,Riana Harambašić, Ivano Gelo, Ivan Borić, Ema Zeko, Marta Teklić, Tena Holjevac, Leon Senica, Matija Trumbetaš, Petra Storić, Mia Mihalj, Jakov Kolobarić, Paola Sliško, Matea Stilinović, Petar Pofek, Antea Tomić, Sara Hajnal, Jakov Hajnal, Mislav Karoglan, Maja Masnica, Laura Rogić, Katarina Zajec i Tena Zujić. Pripremale su ih učiteljice Zrinka Galić, Ines Grgić i Ana Mikulić.

[više]

Srebrni na Gradskom natjecanju iz odbojke (7. i 8. razredi)

Autor: Nancy Vujanić, 4. 3. 2020. 09:17

Naša škola organizirala je natjecanje koje se održalo u sportskoj dvorani koju nam je ustupila ravnateljica OŠ Novo Čiče. Na natjecanje se odazvalo 7 škola koje su žrijebom podijeljene u dvije skupine.

[više]

Gradsko natjecanje odbojka (5.i 6. razred) - 3. mjesto

Autor: Nancy Vujanić, 4. 3. 2020. 09:14

[više]

Treće mjesto na Gradskom natjecanju iz rukometa za djevojčice 7.i 8.razreda

Autor: Nancy Vujanić, 3. 2. 2020. 09:31

Gradsko natjecanje odigrano  je 31. siječnja 2020. u Novom Čiču. Prijavilo se 8 škola koje su igrale u dvije skupine. Našu Školu predstavljale su: Marta Srebrenovic 7.a, Valentina Pofek 8.a, Karla Malovoz 8.c, Lea Bilić 8.c, Anita Barbarić 7.a, Judita Štimac 7.a, Klara Zagorac 7.c, Leona Jurkić 7.c, Neva Matić 8.c, Lea Bošković 8.c i Iva Bedeković 7.b i osvojile su brončanu medalju.

Jasmina L. Martinović

[više]

Brončani judaši u Zagrebačkoj županiji

Autor: Nancy Vujanić, 29. 1. 2020. 11:14

Županijsko natjecanje odigrano  je 28. siječnja 2020. u Samoboru, a prijavilo se 10 škola u kategoriji dječaka. Ekipu škole predstavlja 13 natjecatelja prema propisanim kategorijama. Našu Školu predstavljalo je samo 6, ali zato odličnih natjecatelja: Leon Trumbetaš 1.b, Matija Trumbetaš 2.b, Sven Petrović 4.d, Toma Petrušić 8.a, Fran Cvetojević 8.a i Petar Jurčević 8.a koji su  osvojili prva i druga  mjesta u svojim kategorijama te prema propisanom bodovanju osvojili 3. mjesto u Županiji.
     Čestitam natjecateljima i hvala svima koji su im omogućili sudjelovanje na natjecanju.

Jasmina Lizačić Martinović

[više]

Naše učenice druge na Gradskom natjecanju u badmintonu

Autor: Nancy Vujanić, 21. 1. 2020. 13:23

20. siječnja 2020. na Gradskom natjecanju u badmintonu naše učenice osvojile su srebro. Školu se predstavljale: Tena Požežanac, Hana Jurilj i Hana Divjakin.
 [više]

Osvojili smo srebro na Gradskom košarkaškom (Ž) natjecanju 7.i 8. razreda

Autor: Nancy Vujanić, 9. 12. 2019. 11:58

6. prosinca 2019. na Gradskom košarkaškom natjecanju za djevojčice 7. i 8.razreda osvojili smo drugo mjesto. Natjecanje je održano u sportskoj dvorani OŠ Slavka Kolara u Kravarskom.

[više]

Osvojili smo srebro na Gradskom košarkaškom natjecanju (M)

Autor: Nancy Vujanić, 5. 12. 2019. 14:26

4. prosinca 2019. na Gradskom košarkaškom natjecanju za dječake 7. i 8.razreda osvojili smo drugo mjesto.

[više]

Naši učenici osvojili 3. mjesto na Gradskom futsal turniru

Autor: Nancy Vujanić, 25. 10. 2019. 12:10

Na Gradskom futsal turniru za učenike 7. i 8. razreda održanom 25. listopada 2019. ekipa naše škole osvojila je brončanu medalju. Na turniru je sudjelovalo 10 osnovnih škola s područja Grada Velike Gorice i općina Kravarsko, Pokupsko i Orle. Ekipa naše škole izvučena je u skupini “C” u kojoj smo osvojili 1. mjesto te ušli u finalno razigravanje za medalju. Ekipu škole predstavljali su: Ante Burazer, Borna Cindrić, Gabrijel Cerovski, Ivan Bagarić, Fran Krilić, Filip Cundeković, Filip Klišenić, Franko Malek i Josip Cundeković kao kapetan. Čestitam!

[više]

Gradsko natjecanje u stolnom tenisu

Autor: Nancy Vujanić, 23. 10. 2019. 12:14

Na Gradskom stolno-teniskom turniru za učenike 7.i 8.razreda održanom 23. listopada 2019. u konkurenciji 9 škola, ekipa naše osvojila je 4.mjesto. Ekipu su, nakon provedenog školskog natjecanja, predstavljali: Lovro Buzov, Josip Cundeković, Filip Cundeković, Jakov Klobučar i pričuvna rezerva Marin Gojčeta.