Učenički radovi

Ako pišete priče ili pjesmice, pošaljite svoje radove i objavit ćemo ih na stranici naše škole!

osvelikamlaka.knjiznica@gmail.com

Radove iz prošlih školskih godina možete pronaći u arhivi naših vijesti na ovoj stranici.

Moj djed - radovi učenika 2.b razreda

Autor: Administrator , 9. 3. 2011.

Moj dida Stipe ima sedamdeset i tri godine. On je niskog stasa. Dida Stipe  je debeljuškast i ima sto kila. Ima plave oči i grbav nos.  Na licu ima bore, nema kose i ima žute zube. Dida Stipe nosi crnu trenirku i crnu jaknu. On i ja  često šećemo ulicom, ponekad mi pomaže kad igramo šah. On je moj najbolji dida i puno ga volim

Lana Duić

Moj djed ima sedamdeset godina. On je niska stasa i debeljuškast. Ima naborano lice i zelene oči. Ima proćelavu glavu. Djed ponekad nosi istu odjeću. Volim se sa djedom igrati šaha.

Mateja Palac

Ja imam djeda koji ima šesdeset godina.Visokog je stasa. On ima bucmasto tijelo. Njegovo lice stalno se smije. Njegove oči stalno me gledaju. Kosa mu je gusta i sijeda. Nos mu je velik. Stalno nosi pilave trenirke. Djed i ja stalno igramo nogomet.

Fran Vucković

Moj djed Petar ima 59 godina. Jako je visok i debeljuškast. Lice mu je tamne boje, a oči su mu smeđe. Miriši kao medo. Kosa mu je guste crne boje. Često ga vidim u radnom odijelu. Svaki dan mi jedemo voćnu salatu i pričamo zajedno. On mene jako voli. I ja njega.

Karlo Jurčević

« Svibanj 2024 »