Škola u prirodi učenika četvrtih razreda (Novi Vinodolski)

Autor: Administrator , 14. 3. 2013.

Učenici 4. a, b i c razreda boravili su u školi u prirodi (Novi Vinodolski) u periodu od 11. - 14. ožujka  2013.

Kako su se učenici proveli, što su sve naučili, gdje su bili, kako su provodili slobodno vrijeme, pogledajte u prezentaciji u privitku.

DOJMOVI UČENIKA:

U školi u prirodi mi je bilo super i još jednom bih otišla u školu u prirodi. Malo mi je žao što se nismo vozili brodom. Bilo mi je super kada smo posjećivali razne ustanove i kada smo šetali. Najviše mi se svidjelo kada smo posjetili akvarij. Imali smo dobre radionice.

Najviše su mi se svidjele radionice  o dupinima i bjeloglavim supovima. Išli smo u kulu Nehaj, u grad Novi Vinodolski, u Rijeku i u Crivenicu. Meni su sve tete bile jednako dobre. Tražile smo školjke i bili smo u kinu. ;-)

Ivona Rulek 4.c

U kuli Nehaj vidjeli smo puno ratnih stvari. Svidjele su mi se animatorice Ivana i Anja. Bilo je lijepo šetati po rozim grebenima.

Kada smo išli u muzej grada Novi Vinodolski vidjeli smo puno starina i spomenik Ivana Mažuranića. Bili smo u disku i bilo je super.

Pjevali smo, plesali i dobro se zabavili. Išli smo i u Rijeku i bili u crkvi Majke Božje Trsatske. Također smo bili u kapelici Zavjetnih darova. Vidjeli smo puno slika, štaka i maketa brodova. U srijedu navečer gledali smo film Koko i duhovi. Bili smo na tri radionice, a najviše mi se svidjela radionica " Ne rugaj se".

Kada smo bili u Crkvenici u posjetu akvariju, vidjeli smo mnogo raznih riba, morskog konjica, kornjače, morsku mačku, jegulje, malog krokodila i morske pse. Bio sam oduševljen posjetom akvariju i volio bih ga ponovo posjetiti. Četiri dana moji prijatelji i ja proveli smo vrlo zabavno i puno naučili. Upoznao sam mnogo novih prijatelja, sve skupa mi se svidjelo, ali ipak mi je ljepše kod kuće.

Dominik Bedeković  4.c

Foto album pogledajte ovdje.