Revija razrednih web stranica

Autor: Administrator , 15. 9. 2012.

15. rujna 2012. u našoj školi održana je svečanost u povodu dodjele plaketa i nagrada najuspješnijim autorima (stranicama) : Revije razrednih web stranica. .

PictureUdruga hrvatskih učitelja razredne nastave Zvono potaknuta sve većim brojem razrednih stranica organizirala je  reviju i natjecanje.

Reviji i natjecanju mogli su se pridružiti svi učitelji koji imaju razrednu web stranici, neovisno o tome da li su   izrađene u GoogleSite, Wordpressu, Wikiu, Weebly, kao i  za koju skupinu učenika su izrađene (npr. razred, izvannastavnu aktivnost, produženi boravak).

Cilj revije bio je pružiti  mogućnost prezentiranja tih razrednih stranica, blogova i slično.

Kako je izgledala revija i dodjela plaketa i nagrada, pogledajte ovdje:  Revija razrednih web stranica - svečanost dodjele nagrada

Pogledajte koje su stranice zaslužile najviše http://www.kizoa.com/slideshow/d3170775 ... h-stranica

DOJMOVI SUDIONIKA REVIJE:

Samo riječ dvije...
Bilo nam je lijepo, divno, predivno i prelijepo.
Velika, najveća hvala ravnateljici i djelatnicima OŠ Velika Mlaka na domaćinstvu, gostopimstvu i prijateljstvu koje osjećaju prema jednoj maloj udruzi bez utjecajnih prijatelja.

Komentar predsjednice, Sandre Vuk , Udruge Zvono:

Moj osvrt je na Reviju, da je veliki posao iza nas, da smo upoznali 25 različitih mjesta u RH, da smo svima pružili promociju i način da se istaknu u svojoj sredini.
     Ponosna sam što su se u Reviju uključili roditelji, lokalni novinari i svi oni koji pomalo sumnjičavo misle da se učitelji cijelo ljeto odmaraju.
     Najveći dio je bio na članovima Udruge Zvono, mnoštvo sati i sati, noći i noći u izradi E magazina, diploma, glasanju, ali isplatilo se. Čista obraza smo pokazali svoju ozbiljnost, svoju filozofiju moderne edukacije učitelja (90% posto stranica je produkt tečaja) i više od svega vjeru u učitelje da rade posao koji vole i žele da ih se cijeni.

Hvala OŠ Velika Mlaka i njihovoj ravnateljici od srca.
Primljeni smo kao patneri, prijatelji i dobrodošli učitelji, a to se rijetko susreće.

Na stranici Udruge Zvono možete pročitati, pogledati i prolistati o Reviji sve što ste možda propustili ili niste prije pronašli http://udruga-zvono.weebly.com/revija-r ... anica.html

Izvor: Štefica Ružić, učiteljica