6. susret gradova i općina prijatelja djece

Autor: Administrator , 29. 5. 2012.

Na obilježavanju 6.susreta gradova i općina prijatelja djece sudjelovali su učenici naše škole, učiteljica Jasna Kirin, učitelj Danijel Šokec, Željka Gomuzak Anić (defektologinja), Mihaela Čunčić (pedagoginja) i ravnateljica. Zadrugari (Barbara Krilčić, Sven Jurkić i Ivona Rulek ), zajedno s učiteljima Jasnom i Danijelom, uredili su i opremili štand na kojem su reprezentativno predstavljali školu gostima iz drugih gradova i općina.

Mihaela i Željka su vodile medijske radionice na kojima su sudjelovali učenici: Leo Perčin, Lana Tuković, Marta Martić i Matej Palorec koji su ujedno i bili sudionici projekta „Medijska igraonica“ u organizaciji grada Velike Gorice, a u provedbi stručne službe škole.

Kao rezultat projekta nastali su plakati s porukama djece odraslima koji su otisnuti i prezentirani po gradu Gorici.

Osim naših učenika u radionicama su sudjelovali i učenici iz drugih gradova i općina.

Na susretu su bile prisutne i gradske vijećnice naše škole:Tena Špoljarić i Mara Miličević koje su cijelu šk. godinu aktivno sudjelovale u radu dječjeg gradskog Vijeća.