Učenici 3. b razreda gledali crtani film "Princeza Sunca"

Autor: Administrator , 14. 2. 2012.

U utorak 14. veljače 2012. godine 3.b razred je bio u kinu u Pučkom otvorenom učilištu u Velikoj Gorici, a 16. veljače učenici 1.a i 3.a razreda.

U utorak 14. veljače 2012. godine 3.b razred je posjetio kino u Velikoj Gorici. Gledali smo crtani film Princeza Sunca.

Kad smo stigli u kino dvoranu i smjestili se u udobne stolice, nestrpljivo smo zapljeskali  i time požurili početak filma. Za vrijeme gledanja filma, grickali smo slatkiše i pili sokove  te zbog toga bili još veseliji. Film je bio pun slikovnih opisa nekadašnjeg života u Egiptu  te veselih i šaljivih događaja glavnih likova pa nam se jako svidio. Vrijeme gledanja filma je brzo prošlo i bili smo pomalo tužni što film nije još trajao.Ušli smo u autobus i pričali o doživljajima iz filma.

Zaključili smo da je film bio odličan te nastavili put prema kući  pjevajući znajući da će nas učiteljica voditi na još mnogo dobrih filmova.

Marta Ćuk 3.b

Učiteljica  je  odlučila  da  ćemo  ići  u  kino  gledati  crtani  film  Princeza  sunca. U  autobusu  smo  svi  puno  pričali.

Dok  smo  gledali  crtani  film  grickali  smo  grickalice  i  pili  razna pića. Predstava  je  bila  zabavna, poučna  i  zanimljiva. Najzanimljivije  mi  je  bilo  kad  je  Faraon  umirao. Nije  mi  se  svidjelo  kad  su  napadali  princezu  i  njezinu  majku.

Ovo  mi  je  bio  najbolji  crtani  film  koji  sam gledala  u  životu.

Dora  Vranić,  3.b