Održana tribina učitelja razredne nastave u našoj školi

Autor: Administrator , 4. 2. 2011.

U utorak 2. veljače 2011. u našoj školi održana je tribina učitelja razredne nastave. Na tribinu su pozvani učitelji RN s našeg područja (učitelji iz  OŠ E. Kumičić, E. Kvaternik, N. Hribara, J. Habdelića iz Velike Gorice, OŠ Kravarsko, Pokupsko, Ščitarjevo, Velika Mlaka).

Odazvalo se 17 učitelja, većinom iz naše škole .Skupu je nazočila i voditeljica županijskog aktiva učitelja RN kolegica Nevenka Tomec, te ravnatejica naše škole Đurđa Ivičar-Felja, počasna članica Udruge  hrvatskih učitelja razredne nastave. Iz Zagreba su došli predsjednik udruge gospodin Krešo Stojić, dopredsjednica  gospođa Sandra Vuk (oboje  učitelji RN) i poslovni tajnik gospodin Anđelko Markulin .Iako s malim brojem sudionika skup je bio veoma uspješan i koristan što dokazuje da smo se zadržali dulje od 2 sata .

Tijek skupa

a) pozdrav domaćina: učiteljica Štefica Ružić i ravnateljica Đurđa Ivičar-Felja

b) poslovni tajnik  Anđelko Markulin iznio je kako je došlo do Udruge i koje zakone poštujemo

c) predsjednik udruge Krešo  Stojić: Predstavljanje Udruge hrvatskih učitelja razredne nastave Zvono (kronologija od 2005. - 2011.)

d) dopredsjednica   Sandra Vuk pričala je o radnim skupinama i što kao Udruga radimo i planiramo raditi

e) razgovor s prisutnim učiteljima  uz zakusku

Posjetite stranicu Udruge "Zvono": http://udruga-zvono.weebly.com/tribine-okrugli-stolovi-radionice.html

STATUT UDRUGE HRVATSKIH UČITELJA RAZREDNE NASTAVE ZVONO: http://udruga-zvono.weebly.com/statut.html