Ukupno: 1020681

Dan škole

Dan škole obilježen je u našoj školi 13. lipnja 2017. svečanom priredbom i dodjelom nagrada učenicima i koji su sudjelovali na državnim natjecanjima ili osvojili 1. mjesto na županijskim natjecanjima te njihovim mentorima.

Na priredbi sudjelovali su učenici od 1. do 8. razreda pod vodstvom svojih učiteljica, a roditelji su ih podržali svojim dolaskom.

Priredbu je otvorila ravnateljica svojim govorom i podjelom nagrada uspješnim učenicima i učiteljima naše škole.

Na priredbi tradicionalno je sudjelovao Zbor OŠ Velika Mlaka.

Priredbu su vodile izvrsne Rafaela Krilčić  i Antonela Vlašić!

Nika Gelo oduševila je recitacijom teksta ''Školarkinja'' kao i Marta Palac te Jakov Bučarić  izvedbom ulomka ''Maloga princa''.

Na priredbi su sudjelovali i tata Dominik i sin Tin Lacković koji su oduševili izvedbom pjesme ''Al' tata, ti me voliš''.

Sudjelovali su i vrsne instrumentalistice koje osvajaju nagrade na mnogobrojnim natjecanjima - Marta Srebrenović Vanje Dražinić izvedbom ''Kišnoga dana'' i Inon Međugorac izvedbom skladbe ''Nocturno'' Slavka Fumića, a tradicionalnu pjesmu ''Grad se beli'' odsvirale su Dora Vidaković i Victoria Šunjerga.

Svoje prve plesne točke izveli su učenici 1. b razreda, a 1. d predstavio nam se izvedbom pjesama ''Škola'' i ''Kada bi mene pitali''.

Na važnost očuvanja hrvatske kulture i običaja podsjetio nas je KUD Velika Mlaka.

Na kraju priredbe roditelji su mogli pogledati izložbu likovnih radova učenika trećih razreda u sklopu projekta ''Volim Turopolje''

objavio: Nancy Vujanić   datum: 26. 6. 2017.

« Srpanj 2017 »