Naši učenici vijećnici Dječjeg gradskog vijeća sudjelovali na predstavljanju programa "Igrom do škole".

Vrijedni učenici naše škole ujedno i vijećnici Dječjeg gradskog vijeća, Mara Miličević i Lovro Lučić, su u ponedjeljak, 15. svibnja 2017. u Centru za djecu, mlade i obitelj Velika Gorica sudjelovali na predstavljanju programa "Igrom do škole".

Projekt se provodi u dječjim vrtićima - partnerima, u DV Velika Gorica i u DV Lojtrica u Velikoj Mlaki.

Nositelj projekta je Udruženje "Djeca prva". Na samome početku druženja, svima prisutnima se obratila gospođa Nikolin Dubravac iz Udruženja "Djeca prva" koja je ukratko rekla što čini projekt "Igrom do škole".

Taj program je verificiran kao kraći predškolski program od strane MZOS -a i AZOO. Na predstavljanju su bili i  roditelji čija djeca polaze program te su ispričali svoja pozitivna iskustva. Svoja iskustva su ispričali i učenici - vijećnici koji su protekla dva tjedna sudjelovali na radionicama i na druženju u DV Lojtrica i DV Velika Gorica.

Učenik Lovro Lučić koji je i sam bio polaznik programa "Igrom do škole" je iznino svoja sjećanja, naglasivši kako mu je bilo drago što je imao prilku vratiti se ponovno pa makar kao i vijećnik.

Cijeli događaj je bio popraćen i u medijima.

objavio: Nancy Vujanić   datum: 15. 5. 2017.

« Rujan 2017 »