Učenici naše škole sudjelovali u ukrašavanju pisanica za grad Veliku Goricu

Sredinom ožujka  od grada Velike Gorice smo dobili zamolbu za ukrašavanje pisanica na koju smo  se radosno odazvali. Dobili smo 60 plastičnih jaja koja smo podijelili između nekoliko nastavnika.

Profesor likovne kulture Danijel Šokec nastavlja svoju proljetnu ideju mrkvica, tako je sa svojim učencima izradio predivne pisanice s motivom mrkve.

Učiteljica Danica Gazić ove godine sa svojim učenicima kroz niz radionica  provodi projekt ''Volim Turopolje''. Proteklih mjeseci mogli smo uživati u šarenim kišobranima, a tema Turopolja i turpoljskih građevina osvanula je i na pisanicama.

Učiteljice Katarina Polić, Martina Mijoš Čale, Lucija Arbanas i vjeroučiteljica Nataša Čurić odlučili su se za zajedničku temu Nonica. Pisanice predstavljaju nonice obučene u šarene haljine i marame.

U projektu grada pozvane su bile  sudjelovati sve osnovne škole s područja grada Velike Gorice i bilo nam je veliko zadovoljstvo biti dio projekta.
Nataša Ćurić

objavio: Nancy Vujanić   datum: 10. 4. 2017.

« Kolovoz 2017 »