Humanitarna akcija ''Veliko srce Velike Mlake''

13. i 14. veljače 2017. godine u našoj školi održala se humanitarna akcija ''Veliko srce Velike Mlake'' kojom smo skupili 2410 kuna. Sve ruže koje smo pripremili s vjeronaučnim skupinama vjeroučiteljica  Marine Čeko i Nataše Čurić, zahvaljujući velikom interesu naših učenika, njihovih roditelja i učitelja rasprodali u rekordnom roku.

Svoj doprinos akciji odlučili su dati i naši Keramičari koje vodi nastavnik likovne kulture Danijel Šokec. Izradili su prigodne ukrase i time pridonijeli da se skupi dodatnih 500kn. Time smo dosegli predivan iznos od 2410 kn.

Kao što smo već najavili sva sredstva koja smo prikupili ovom akcijom bit će donirana Kući sv. Josipa za nezbrinutu djecu u Hrvatskom Leskovcu. Posjet kući će biti organiziran u ožujku.

Želimo se zahvaliti svima koji su podržali akciju. Prije svega zahvala ide našoj ravnateljici Đurđi Ivičar- Felja koja je prva podržala akciju i omogućila inicijalna sredstva. Velika zahvala ide i svim našim učiteljima i nastavnicima koji su se angažirali na različite načine.

Zajedništvo, osjećaj pripadnosti i dobra volje kolektiva naše škole je ono što uvijek prevlada i zbog toga smo sretni.
 Najviše se želimo zahvaliti našim učenicima i njihovim roditeljima koji su pokazali da  Velika Mlaka zbilja ima veliko srce.
Sretni zbog vašeg odaziva, suradnje i velikog zajedništva koji smo osjetili sigurni smo da ćemo ovakve akcije i u budućnosti ponoviti.

Akcija ''Veliko srce Velike Mlake'' je ono što možete očekivati i slijedeće godine.
Kad činimo nešto dobro i nesebično pobjeđujemo svi.
Hvala vam što ste otvorili svoja srca malenima!

N. Čurić

objavio: Nancy Vujanić   datum: 14. 2. 2017.

« Lipanj 2017 »