Nagradna igra - Kako bez puno novaca razveseliti naše najdraže prigodnim darom?!

Autor: Nancy Vujanić, 10. 12. 2014.

Dragi učenici,

pozivamo vas da se uključite u nagradnu igru "Kako  bez puno novaca razveseliti naše najdraže prigodnim darom?" i pošaljete svoje ideje na mail: osvelikamlaka.knjiznica@gmail.com. Vaše radove s idejama objavit ćemo na stranici naše škole, a 3 najzanimljivija i nagraditi.

U e-mailu navesti - POTREBAN PRIBOR i POSTUPAK, a obavezno i priložiti fotografiju te navesti svoje ime. Radovi pristigli do 21. 12. 2014. ulaze u konkurenciju za nagrade, a naknadno pristigli radovi bit će također objavljeni na stranici škole.

Da Božić ne bude bezglavo trošenje, već trud, ljubav i mašta!

Naučimo djecu da je bit blagdana u obitelji i prijateljima.Blagdani mogu biti prekrasni i bez skupih darova. Umjesto novaca, potrebno vam je samo malo mašte.

Evo i prvog maila koji je stigao:

Fran Krsto Lukavečki (4.b)

Ovo je bozićni vijenac koji je napravila moja baka, a ja sam joj pomagao. Moja baka je napravila i adventske vijence za sve nas.

POTREBAN PRIBOR

breskvine šibove grane (vinogradarske), žica - kliješta, češeri, mašne, umjetni listovi, umjetne jabuke, kuglice, zvončići, slikarsko ljepilo – „pištolj „

IZRADA

Tomislav Tatarović, 7.b

UKRASNA ČAŠA

POTREBAN PRIBOR:

staklena čaša, ukrasni pijesak i svijeća, na čaši možete  nešto nacrtati

NARUKVICA

gumbi i ukrasna trakica

UKRASNA ZDJELA

POTREBAN PRIBOR:

- staklena zdjela, zaljepiti salvetu na vanjskoj strani zdjele, premazati ljepilom, kada se osuši premazati akrilnom bojom da motiv bude jači, kada se osuši premazati 1-2 puta akrilnim lakom

Učenici koji su poslali radove dobili su prigodne darove.

« Listopad 2021 »

CMS za škole logo
Osnovna škola Velika Mlaka / Brune Bušića 7, HR-10408 Velika Mlaka / os-velika-mlaka.skole.hr / ured@os-velika-mlaka.skole.hr