Naša učenička zadruga "Jabuka" sudjelovala je na 13. Gastro Turopolja

Autor: Administrator , 19. 10. 2014.

U nedjelju, 19. listopada 2014. sudjelovali smo na 13. Gastro Turopolja. To je već druga manifestacija, nakon sudjelovanja na Danu zadruga u Ivanić Gradu, na kojem sudjeluje Učenička zadruga Jabuka.

Od zadrugara-učenika nazočni su bili Dominik Matejčić 6.a, Klara Haluga 8.c, Lana Gusak 8.c, Iva Soldo 8.c i Paula Stepanić 7.b.

Dežurni voditelji: Danijel Šokec, Jasna Kirin i Jasmina Martinović

Bio je lijep sunčan dan i osim uspješne prezentacije rada naše zadruge i suradnje s Udruženjem obrtnika snimili smo kratki prilog za JABUKA TV koji će se emitirati u nedjelju, 26.10.2014. u 16 sati.

Izuzetno nadaren za prodaju pokazao se Dominik Matejčič koji je pred kraj manifestacije hodao okolo s košarom i nudio proizvode Zadruge te na taj način upućivao ljude na naš štand.

Vrlo profesionalnu prezentaciju proizvoda te prodaju odradile su Klara Haluga i Lana Gusak koje su bile nazočne cijeli dan

te Iva Soldo i Paula Stepanić koje su nas nakon 13.30 morale napustiti.

U pauzi poslova oko prezentacije i prodaje na štandu, učenici su posjetili postav muzeja Turopolje

Učiteljica Marina Arbanas je donijela proizvode njezinog dijela skupine zadrugara i ispečeni kruh aranžiran u košari.

Od poznatih na štandu bili su:

o   Ravnateljica Đurđa Ivičar-Felja u par navrata i kao kupac i kao promotor, a kupljene proizvode sa štanda darovala je indijskom veleposlaniku

o   Učiteljica Branka Kolarec, već u devet sati, da da svoju podršku i poticaj,

o   Učiteljica Štefica Ružić i Ivan Ružić