Valentinovo

Školska godina 2011./2012.

Što je to ljubav?- odgovori  učenika 3.c razrednog odjela

Ljubav je osjećaj čovjeka prema čovjeku.

Ljubav povezuje dva čovjeka.

Ljubav pokazujemo tako da se družimo s voljenim bićem.

Moja ljubav je moja obitelj i moje mačke.

Ivona Rulek

Ljubav je nešto lijepo što osjećamo prema nekom.

Moja ljubav je prema konjima.

Marina Radoš

Ljubav se može osjećati prema osobama, životinjama i raznim predmetima. Ljubav je najčešće između ljudi. Dosta ljudi je ne shvaća ozbiljno. Ljubav se treba lijepo provoditi.

Filip Vrabec

Filip Vrabec

Ljubav je kad se netko voli. Kada osobe mogu slušati istu glazbu, crtati, pričati, vole slične sportove.  Ja volim mamu, tatu, sestre i životinje. Volim Boga, Isusa i anđele.

Andrej  Bedeković

Ljubav je toplina djevojčice i dječaka. Ljubav su osjećaji razni. Moja ljubav su moja obitelj, rodbina i životinje. Ljubav je ono što ljude spaja.

Paula Caganić

Zaljubljen sam

Čovjek je sretan kad se zaljubi. Kad je sretan svijet mu se čini boljim. On razmišlja o toj osobi i ne bi razmišljao o njenim manama.

Mislim da sam zaljubljen. Ne znam zašto. Došlo mi je da budem zaljubljen. Osjećam se odlično. Nekako sam puno snažniji i vedriji i svijet mi se čini ljepšim. Vjerojatno je sve to zbog jedne djevojčice koja je potpuno savršena. Htio bih više biti s njom, ali ona živi daleko. Valjda me zbog toga ta zaljubljenost prolazi.

Andrej Bedeković, 3.c

Zaljubljen sam

Zaljubio sam se u curicu,duga joj je kosa,

oči joj blistaju kao jutarnja rosa.

Puna je smijeha.

Ona nema grijeha.

Ona je dobrog sluha i juri kao muha.

Filip Vrabec, 3.c

Zaljubljen sam

Ima jedna djevojčica koja mi se jako sviđa. Ima lijepu smeđu kosu i zelene oči. Voli se družiti i to mi je jako drago. Najljepši je njezin osmijeh. Ime ću vam otkriti drugi put.

Ante Nimac, 3.c

Zaljubljena sam

Ljudi vole vino,

djeca vole kino,

žene vole bebe,

a ja samo tebe.

Ljubav je ljubav.

Ljubav je cilj života.

Reci koga voliš,

to nije sramota.

Ja volim tebe!

Vanessa Caganić, 3.c

U privitku pogledajte prezentacije o Valentinovu koje su napravili učenici 2.b razreda.

Priloženi dokumenti:
Gabriel,VALENTINOVO.ppt (943.50 KB)
Inon_-_Valentinovo.ppt (3.16 MB)

objavio: Nancy Vujanić   datum: 14. 2. 2012.

« Rujan 2017 »